به وب سایت تشخیص رنگ تخصصی بنویدی خوش آمدید

لطفا شکیبا باشید
Loading...

کارشناس رنگ خودرو آنلاین

کارشناسی رنگ خودرو از آن جهت اهمیت دارد که امروزه خریدن خودروهای دست دوم بسیار متداول شده است و در این میان افرادی هستند که در بازار داغ فروش خودروهای دست دوم سودجویی های کلان انجام می دهند و خودروی تصادفی را در حد خودروی نو قیمت گذاری می کنند و به شما می فروشند، همچنین، نقاشان خودرو در زمینه ی اصلاح رنگ خودرو توانستند به پیشرفت های چشمگیری دست پیدا کنند. به گونه ای که شاید با مراجعه به صافکاری و نقاشی، تشخیص آن ممکن آن نباشد. بنابراین  کارشناسی رنگ خودرو اهمیت ویژه ای دارد تا شما فریب افراد سودجو را نخورید.

نحوه کارشناسی رنگ خودرو

کارشناسی رنگ خودرو در گذشته توسط صافکارها به صورت چشمی و تجربی و یا با قلم آهنربایی انجام می شد اما امروزه توسط افراد و کارشناسان مجرب  و متخصص با استفاده از تجهیزات  روز دنیا مثل تجهیزات دیجیتال التراسونیک که مشخص کننده ی ضخامت رنگ خودرو می باشد؛ صورت می گیرد و به شما کمک می کند که متوجه شوید رنگ خودروی مورد نظر فابریک است یا در اثر تصادف ترمیم شده است.

 

مواردی که در کارشناسی رنگ خودرو مورد بررسی قرار می گیرد:

  1.  بررسی خطوط رنگ
  2.  سنجش میزان چسبندگی
  3. بررسی رنگ سقف، ستون و شاسی
  4. قلم گیری

کارشناسی رنگ خودرو در قسمت سقف، ستون و شاسی

کارشناسی رنگ خودرو در قسمت سقف بسیار مهم است چرا که اگر خودرویی در این سه قسمت رنگ شدگی داشته باشد نشان دهنده ی این است که خودرو چپ کرده است و تصادف شدیدی داشته است. که در این صورت خودرو به طور کلی آسیب جدی دیده است و قیمت آن بسیار کمتر خواهد شد

سنجش میزان چسبندگی

کارشناسی رنگ خودرو در قسمت بررسی چسبندگی رنگ، به این معناست که میزان چسبندگی رنگ را تا سطح پایه (Adhesion)   بررسی میکنند.

بررسی خطوط رنگ

کارشناسان رنگ خودرو بررسی خطوط رنگ را به صورت دقیق انجام می دهند به گونه ای که متوجه می شوند اگر بدنه رنگ شده باشد انعکاس موج داری خواهد داشت اما در صورتی که رنگ نشده باشد صاف و بدون موج است.

قلم گیری

امروزه با توجه به تولید انواع قلم های خش گیر در بازار، از بین بردن خط و خش های بدنه ی خودرو کار بسیار راحتی شده است که دیگر نیازی به   مراجعه به نقاش ماشین نیست و می شود این خط و خش ها را به راحتی از بین برد. اما کارشناسان تشخیص رنگ خودرو این قلم گیری ها را با قلم های مغناطیسی تست رنگ خودرو به راحتی تشخیص می دهند و شما را از وجود آنها مطلع می کنند. 

کارشناس رنگ خودرو در محل

پس بدین ترتیب کارشناسی رنگ خودروآنلاین و مراجعه به افراد و مراکزی که  کارشناسی رنگ خودرو را انجام می دهند از اهمیت بالایی برخوردار است و کارشناسان بنویدی به شما کمک می کند خودروی بهتری با قیمت واقعی آن خریداری کنید و از خرید خود مطمئن باشید.

کارشناس رنگ خودرو دست دوم

قبل از خرید هر خوردو خصوصا خودروی دست دوم کارشناسی رنگ آن بسیار پر اهمیت است . خرید خودروی تصادفی ممکن است شما را در دردسر بزرگی بیندازد و از روی بدنه و رنگ خودرو می توان به تصادفی بودن یا نبودن آن پی برد. البته که این کار باید توسط متخصصتشخیص رنگ انجام شود . متخصصین تشخیص رنگ خودرو علاوه بر تجربه در این زمینه دارای دستگاه هایی هستند که آنها را در انجام این مهم کمک می کنند .بازدید صندوق عقب خودرو و کارشناسی بدنه آن نیز بسیار حائز اهمیت است زیرا در هنگام تصادفات یا ضربات بدنه این قسمت ممکن است آسیب دیده باشد.

 

ثبت درخواست بازدید

*
نام و نام خانوادگی
*
شماره تماس
*
*
برند اتومبیل
*
مدل اتومبیل